Media Społecznościowe

Wykonanie strony:

W kilku słowach o tym co robimy

Dostarczamy specjalistycznych rękawic dla służb mundurowych: straż pożarna, policja, wojsko, w tym wojsko NATO. Dbamy o to, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Starannie wybieramy najlepsze materiały, które zapewnią maksymalną ochronę, komfort, trwałość oraz najwyższe bezpieczeństwo.

Jeśli potrzebujesz informacji na temat naszych wyrobów odwiedź zakładkę "Produkty". Jeśli chcesz nas odwiedzić lub złożyć zapytanie w sprawie możliwości podjęcia pracy zajrzyj do działu "Kontakt" i skontaktuj się z odpowiednią osobą. Naszą lokalizację znajdziesz na mapce.

Przydatne informacje

Polityka Jakości i Środowiska

Firma od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji rękawic, jest znanym i cenionym dostawcą na rynkach krajowych i zagranicznych.

Podstawowym celem jakościowym naszej firmy jest rozpoznawanie i spełnianie oczekiwań klientów, które realizujemy poprzez produkcję wysokiej jakości rękawic sportowych pod znakiem lill-Sport® oraz rękawic specjalistycznych pod znakiem Granqvists®. Cele realizowane są przy zapewnieniu możliwie najmniejszego negatywnego oddziaływania na środowisko. 

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i rosnącej konkurencji deklaruję, iż będziemy realizować politykę jakości poprzez:

■ Wprowadzanie nowych wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta.

■ Utrzymanie satysfakcji klienta na jak najwyższym poziomie.

■ Rozwój organizacji pracy w naszym przedsiębiorstwie, która zapewni świadome i pełne zaangażowanie załogi oraz wykorzystanie jej możliwości.

■ Dostarczanie wyrobów i usług przyjaznych dla środowiska przy optymalnych kosztach.

■ Ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Środowiskowego mające na celu spełnienie oczekiwań klientów i pracowników oraz wszystkich uregulowań prawnych, administracyjnych i innych dotyczących ochrony środowiska.

■ Zapewnienia zasobów niezbędnych dla funkcjonowania systemu i ciągłego doskonalenia skuteczności.

■ Zapewnienie ekonomiczności systemu zarządzania zgodnego z normami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, oraz wymaganiami NATO określonymi w Publikacji Standaryzacyjnej AQAP 2110:2016.

Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz zapewnienie środków niezbędnych do realizacji powyższych celów jakościowych.

Spełnianie wymagań prawnych oraz wymagań dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska związanych z prowadzoną działalnością traktujemy jako priorytet.

Niniejszą Politykę Jakości i Środowiska przedstawiono wszystkim pracownikom Granqvists Manufacturing Sp. z o.o. w celu jej zakomunikowania, zrozumienia i stosowania na wszystkich poziomach organizacji.

Przesłanie to jest eksponowane w widocznych miejscach w naszej firmie.

  1. pl
  2. en