1. pl
  2. en

Polityka Jakości i Środowiska

Polityka Jakości i Środowiska

Granqvists Manufacturing od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji rękawic  jest znanym i cenionym dostawcą na rynkach krajowych i zagranicznych. Podstawowym celem jakościowym dla Granqvists Manufacturing jest rozpoznawanie i spełnianie oczekiwań klientów. Cel realizujemy poprzez produkcję wysokiej jakości rękawic sportowych pod marką LillSport® oraz rękawic specjalistycznych pod marką Granqvists®.

Wszystkie działania realizowane są przy zapewnieniu możliwie najmniejszego negatywnego oddziaływania na środowisko. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i rosnącej konkurencji deklarujemy, iż będziemy realizować politykę jakości poprzez:

  • Wprowadzanie nowych wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta.

  • Utrzymanie satysfakcji klienta na jak najwyższym poziomie.

  • Rozwijać organizację pracy w naszym przedsiębiorstwie, która zapewni świadome i pełne zaangażowanie załogi oraz wykorzystanie jej możliwości.

  • Dostarczanie wyrobów i usług przyjaznych dla środowiska przy optymalnych kosztach.

  • Ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Środowiskowego mające na celu spełnienie wszystkich uregulowań prawnych dotyczących ochrony środowiska.

Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz zapewnienie środków niezbędnych do realizacji powyższych celów jakościowych.

Spełnianie wymagań prawnych oraz wymagań dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska związanych z prowadzoną działalnością traktujemy jako priorytet.

Niniejszą Politykę Jakości i Środowiska przedstawiono wszystkim pracownikom Granqvists Manufacturing w celu zapoznania się z nią, zrozumienia i stosowania na wszystkich poziomach organizacji. Przesłanie to jest eksponowane w widocznych miejscach w naszej firmie.

 

General DirectorLasse Granqvists

Blękwit 1 września 2008

Media Społecznościowe

Wykonanie strony:

W kilku słowach o tym co robimy

Granqvist Manufacturing, czyli dawny Rek-Swed, jest producentem rękawic specjalistycznych dla służb mundurowych na całym świecie. Naszych rękawic używają armie NATO, straże pożarne krajów skandynawskich i Europy Zachodniej, a nawet hinduskie wojsko.

Jeśli potrzebujesz informacji na temat naszych wyrobów odwiedź zakładkę "Produkty". Jeśli chcesz nas odwiedzić lub złożyć zapytanie w sprawie możliwości podjęcia pracy zajrzyj do działu "Kontakt" i skontaktuj się z odpowiednią osobą. Naszą lokalizację znajdziesz na mapce.

Przydatne informacje