Certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikat ISO 14011:2015

Certyfikat Zielonej Energii od Axpo.

  1. pl
  2. en

Firma od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji rękawic, jest znanym i cenionym dostawcą na rynkach krajowych i zagranicznych.

Podstawowym celem jakościowym naszej firmy jest rozpoznawanie i spełnianie oczekiwań klientów, które realizujemy poprzez produkcję wysokiej jakości rękawic sportowych pod znakiem lill-Sport® oraz rękawic specjalistycznych pod znakiem Granqvists®. Cele realizowane są przy zapewnieniu możliwie najmniejszego negatywnego oddziaływania na środowisko. 

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i rosnącej konkurencji deklaruję, iż będziemy realizować politykę jakości poprzez:

■ Wprowadzanie nowych wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta.

■ Utrzymanie satysfakcji klienta na jak najwyższym poziomie.

■ Rozwój organizacji pracy w naszym przedsiębiorstwie, która zapewni świadome i pełne zaangażowanie załogi oraz wykorzystanie jej możliwości.

■ Dostarczanie wyrobów i usług przyjaznych dla środowiska przy optymalnych kosztach.

■ Ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Środowiskowego mające na celu spełnienie oczekiwań klientów i pracowników oraz wszystkich uregulowań prawnych, administracyjnych i innych dotyczących ochrony środowiska.

■ Zapewnienia zasobów niezbędnych dla funkcjonowania systemu i ciągłego doskonalenia skuteczności.

■ Zapewnienie ekonomiczności systemu zarządzania zgodnego z normami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, oraz wymaganiami NATO określonymi w Publikacji Standaryzacyjnej AQAP 2110:2016.

Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz zapewnienie środków niezbędnych do realizacji powyższych celów jakościowych.

Spełnianie wymagań prawnych oraz wymagań dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska związanych z prowadzoną działalnością traktujemy jako priorytet.

Niniejszą Politykę Jakości i Środowiska przedstawiono wszystkim pracownikom Granqvists Manufacturing Sp. z o.o. w celu jej zakomunikowania, zrozumienia i stosowania na wszystkich poziomach organizacji.

Przesłanie to jest eksponowane w widocznych miejscach w naszej firmie.

Polityka Jakości i Środowiska

Przydatne informacje

Jeśli potrzebujesz informacji na temat naszych wyrobów odwiedź zakładkę "Produkty". Jeśli chcesz nas odwiedzić lub złożyć zapytanie w sprawie możliwości podjęcia pracy zajrzyj do działu "Kontakt" i skontaktuj się z odpowiednią osobą. Naszą lokalizację znajdziesz na mapce.

Dostarczamy specjalistycznych rękawic dla służb mundurowych: straż pożarna, policja, wojsko, w tym wojsko NATO. Dbamy o to, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Starannie wybieramy najlepsze materiały, które zapewnią maksymalną ochronę, komfort, trwałość oraz najwyższe bezpieczeństwo.

W kilku słowach o tym co robimy

Wykonanie strony:

Media Społecznościowe